В Умані пройшла наймасштабніша битва фарбами та конкурс сучасного танцю

Головна Стрелка вправо Новини Стрелка вправо В Умані пройшла наймасштабніша битва фарбами та конкурс сучасного танцю
Літо в Умані почнеться яскравим фестивалем “Holi Dance”
30.05.2019
Що відвідати в місті Умань: важлива інформація для туристів
18.06.2019

В яскраву палітру фарб перетворилася Умань 1 та 2 червня. В місті пройшов IV фестиваль HOLI DANCE UMAN 2019. За два дні захід відвідало близько 8 тисяч гостейта було використано більше 500 кг різнокольорової фарби.

Фарби й танці, майстер-класи для дітей та аквагрим, атракціони та конкурси – все поєдналося в Умані на фестивалі. Тут протягом двох днів тривав конкурс сучасного танцю та справжні битви фарбами.

– Фестиваль Holi Dance Uman приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Проводимо ми його 4 рік поспіль, – розповідає співорганізатор фестивалю Сергій Крикун. – Особливість фестивалю в тому, що це фактично хореографічний конкурс, який має свою фішку – битву фарбами холі. На заході цікаво дітям всіх вікових груп, і є де розважитися цілим родинам. Крім того, фестиваль – безалкогольний.

Заснувала фестиваль у 2016 році хореограф студії танцю «Батерфляй» Мар’яна Швець. Тоді у ньому взяли участь декілька колективів та близько 1000 відвідувачів.

– Цьогорічний фестиваль відрізняється своєю масштабністю. До нас приїхали 31 колектив із 27 міст України. Найвіддаленіше з них знаходиться за 500 км від Умані, – додає співорганізатор, директор агенції «Умань концерт» Софія Чорномаз. – За два дні фестиваль відвідало близько 8 000 гостей. Під час битв кольорами було використано більше 500 кг фарб

В танцювальному конкурсі брали участь діти різного віку. Найменшій з них 2,5 роки, найстаршому – 24.

Для учасників ООС(АТО), їхніх дітей  та діток до 7 років вхід був безкоштовний.

– Я прийшов на фестиваль разом зі своїми синами 7 та 2 років. Вони в захваті. Та і я розважився. Згадав, як сам був у їхньому віці, – ділиться з нами учасник АТО Роман Чашурін. – Приємною несподіванкою стало те, що нам дали безкоштовні квиточки. Це дуже цінно у наш час.

Поринув у світ дитинства і Уманський міський голова Олександр Цебрій. Його діти осипали фарбою прямо на сцені, коли мер вручав призи переможцям конкурсів.

– На жаль, коли я був маленьким, то таких заходів не було. Виявляється кидатися фарбою дуже весело, – ділиться враженнями Олександр Цебрій. – Ми живемо в такий час, коли позитивних емоцій не так багато в житті. Тому такі заходи, як цей фестиваль, просто необхідні. Крім, того вони розвивають туризм в місті.

Під час фестивалю проводилися благодійні акції для лікування 12-річного уманчанина Дениса Терещука, до яких долучилися благодійний фонд «Разом з Кернел» та Преміум партнер фестивалю ЖК «Греків ліс»

Загалом протягом 2 днів на захід завітали гості із 12 областей України – Київської, Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Полтавської та інших. Багато з них поєднували екскурсії до місцевого парку «Софіївка» і візит на фестиваль.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *