Маршрути

Головна Стрелка вправо Екскурсії Стрелка вправо Маршрути
19.04.2024

Оглядові екскурсії містом

Умань – це місто, яке завжди було в центрі всіх історичних подій. Розташоване практично в серці України, воно пам’ятає історію козацької доби, часи Речі Посполитої та Російської імперії, події Другої світової війни і сьогодення. Це місто багатьох національностей і релігій та архітектури.
19.04.2024

Таємничими підземеллями Василіанського монастиря

Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань», розташований в одній з найстаріших будівель міста – колишнього монастиря Василіанів (вул. Небесної сотні, 31), запрошує пройти туристичним маршрутом «Таємничими підземеллями...
19.04.2024

Екскурсії за містом

«Місцями сили Уманщини» На цьому екскурсійному маршруті ви побуваєте на місцях сили Уманщини з сильною енергетикою. І не для того, щоб наповнитися енергією та силою, а скоріше для того, щоб відкрити у собі внутрішній потенціал життєдайної сили, яка у кожного з нас є, але за певних обставин, ми її не втратили.
19.04.2024

Екскурсії “Софіївкою”

Під час екскурсії ви можете не лише милуватися красою парку, а й познайомитись з історією його створення та історією сім’ї Потоцьких, архітектурою, екзотичним рослинним світом, поплавати підземною річкою Ахеронт та відвідати Острів кохання. Можна також відвідати фентезі-парк Нова Софіївка.
03.06.2020

Місцями пам’яті

«Умань у Другій світовій війні» Події, значення яких не тьмяніє від невблаганного бігу часу. Навпаки, кожне пройдене десятиліття із зростаючою силою підкреслює їх велич. До таких подій відноситься перемога над нацизмом у Другій світовій війні. Під час екскурсії ми дізнаємося, як пам’ятають і шанують пам’ять.
03.06.2020

Квести по місту

Пропонуємо захоплююче, веселе і незабутнє проведення часу разом з сім’єю або друзями – квест. Наш квест проходитиме різноманітними історичними місцями та пам’ятками архітектури. На кожній з локацій команди отримуватимуть загадку, яка дасть можливість детальніше ознайомитися з історією міста.
02.06.2020

Єврейський всесвіт Умані

Екскурсії в цьому розділі об’єднані спільною темою: єврейське минуле і сьогодення Умані. Адже Умань є містом, яке відоме у світі як важливе місце хасидизму і тепер як найбільший паломницький центр хасидів в Європі. Але що ми знаємо про минуле єврейської громади міста, крім цієї історії?