Роднікова Ліана Василівна

Головна Стрелка вправо Екскурсії Стрелка вправо Гіди Стрелка вправо Роднікова Ліана Василівна
В Умані стартував сезон фонтанів
27.04.2024

 

 

Роднікова Ліана Василівна

097-411-78-86

063-361-37-75(viber)

050-269-79-56

rodnichok000@gmail.com

Мови екскурсій: українська, англійська (розмовна)

Час роботи: вихідні та святкові дні, друга половина будніх днів

Екскурсійні маршрути:

  • «Умань. Дива минувшини і сьогодення» (автобусно-пішохідна)

Тривалість: 2,5 години

Екскурсія-прогулянка  центральними вулицями міста з використанням інтерактивних методів викладення матеріалу та інклюзивною формою проведення. Знайомство з цікавими пам’ятниками історії, культури, архітектури 18-21 століття. Відвідання місць паломництва євреїв-хасидів та «Малого Єрусалиму».

Основні об’єкти відвідування: пам’ятники Гонті і Залізняку, Черняховському, декабристам, хасидський квартал, Василіанський монастир з таємничими підземеллями, готелі «Лондон» і «новоєвропейський», набережна «Перлина кохання», залізничний вокзал, римо-католицький костел, майданчик дружби народів.

  • «Єврейськими місцями старої і нової Умані» (пішохідна, пішохідно-автобусна)

Тривалість: 2 години

Історична довідка про хасидизм, як релігію. Відвідання уманських вулиць і пам’ятних місць брацлавських хасидів з використанням інтерактивних методів викладання матеріалу: музика, фото, книги.

Основні об’єкти відвідування: вул. Пушкіна, хасидський квартал, могила рабі Нахмана, місток Коенів, синагоги, талмуд-тора, кладовища.

  • «Подорож до мальовничих скель Буцького каньйону» (пішохідно-автобусна)

Тривалість: 6 години

Екскурсія-подорож для любителів екстріму до унікального каньйону. Супровід гіда-екскурсовода. Чудове місце для організації та проведення культурологічних та еко-фестивалів, медіум-практик, спортивних та молодіжних таборів. Відвідини залишків першої в україні гідроелектростанції, старого млина, Стоунд-Хенджу місцевого значення, медитація в місцях сили, частування свіжозвареною юшкою. Є можливість замовлення харчування і проживання.

Основні об’єкти відвідування: береги річки Гірський Тікич в с. Буки Маньківського району, 60 км від Умані.

  • «Приватний ботанічний сад «Український Едем» (пішохідно-автобусна)

Тривалість: 5 години

Цікавий емоційний відпочинок на природі, на території  приватного чудо-саду, серед унікальних тропічних, субтропічних насаджень. Зможете відчути смак екзотичних страв і навіть залишитись на кілька днів. Для дачників-любителів є можливість придбати садовий матеріал. Знайомство з господарем та екскурсія по саду. Відвідання унікального музею природи, колекцій метеликів, мушлі, дорогоцінного каменю; виставки українського одягу, рушників. Майстер-клас з флористики. Частування запашним чаєм з пирогами.

Основні об’єкти відвідування: приватний ботанічний сад «Український Едем»(с.Роги Маньківського району, 30 км від Умані)

  • «Лялькова хата» (пішохідно-автобусна)

Тривалість: 2,5 – 6 годин

Відвідини домашньої світлиці, майстерні, майстер-класу з виготовлення ляльки, ігри-квести, зелені лабіринти, танок з вінками, частування.

Основні об’єкти відвідування: етносадиба «Лялькова хата» (с.Полянецьке).

 

  • Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура», палац Шувалових

(с.Легедзине, м. Тальне, – 60 км від Умані)

Тривалість: 8 годин

Новий маршрут агротуристичного кластера «Шляхами Трипільської Праматері» нікого не залишить байдужим і буде цікавим як дорослим, так і дітям. Саме тут, в сучасному музеї заповідника «Трипільська культура», ви дізнаєтеся про виникнення цивілізації, яка існувала ще 4-5 тис. років до н.е.; отримаєте унікальну інформацію про давні часи жителів поселень нашого краю; доторкнетеся до предметів та знарядь їх побуту. А також зможете відвідати будинки – скансени та подивитися уривки із фільмів, зйомки яких саме тут і відбувалися.

Мандруючи до палацу Шувалових, ви перенесетеся в часи 18-20 століть, коли ці землі належали сім’ї Потоцьких. Це вони побудували чудовий парк «Софіївка» в Умані, а ще – унікальний палац в Тальному.  Тут гід-екскурсовод розкриє всі таємниці його побудови, проведе неходженими стежками навколишнього парку, а також запросить бажаючих долучитися до реставраційних робіт з відновлення історико-культурної пам’ятки. А які фото на згадку ви повезете додому!

Також, за бажанням, зможете смачно пообідати в «Маєтку» – частині комплексу палацу Шувалових.

Основні об’єкти відвідування: музей ДІКЗ «Трипільська культура», скансени під відкритим небом, палац Шувалових, кафе «Маєток».

 

  • «Туристичний вернісаж» (Шевчук Art, Синицький парк барона Корфа, Черешневі сади)

(с. Городецьке, с. Синиця, с. Паланка – 20 км від Умані)

Тривалість: 8 год.

Новий маршрут агротуристичного кластера «Шляхами Трипільської Праматері» нікого не залишить байдужим і буде цікавим як дорослим, так і дітям. Основний зміст його – представлення нових цікавих туристичних локацій нашої Уманщини, це про її чудових людей, які своєю працею готові постійно дивувати та радувати найвимогливішого подорожуючого.

Починається подорож з приватної садиби творчої сім’ї архітектора, скульптора, поета Олександра Шевчука. Безліч унікальних скульптур біля будинку та у приватній галереї здивують, запропонований квест розкриє безліч таємниць, а вірші, написані та прочитані автором, запам’ятаються надовго.

Далі дорога поведе вас до старого графського парку, де можна провести вдосталь часу серед води, дерев та співу птахів. Тут же ви зможете розважитися з дітьми на дитячій галявині та підкріпитися смачними стравами української кухні в місцевому кафе.

Чому у вернісажі представлені черешневі сади Уманської фруктової компанії? Та це просто диво на 20 гектарах сучасного черешневого саду, яке залишить безліч унікальних знань, смаків та фото на згадку!

Завжди запрошуємо до нас на гостини!

Основні об’єкти відвідування: приватний музей-садиба скульптур, Синицький парк, обід, екскурсія зі смаком черешні.

 

  • У світі тварин. Жашків – Ставище (75 км від Умані)

Тривалість: 8 год.

Жашківський кінно-спортивний комплекс – це, перш за все, унікальне поєднання елегантного спорту та комфортного відпочинку. Це подорож для тих, хто бажає внести у своє життя щось нове та незвичайне. Екскурсія по комплексу європейського рівня може стати чудовим подарунком, катання на високопородних кониках додасть емоцій, а відвідання змагань – екстриму. Для дітей відведена дитяча ігрова кімната, є можливість пограти в боулінг, замовити чай чи каву в ресторані.

Як чудове доповнення до почутого та побаченого є можливість познайомитися з різноманіттям тваринного світу, відвідавши біопарк «Золотий фазан» на Київщині. Прогулянка на чистому повітрі великою територією сучасного зоопарку, обід на замовлення, водні розваги приємно збагатять ваш відпочинок.

Основні об’єкти відвідування: кінно-спортивний комплекс, біопарк «Золотий фазан»

 

 

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *