«Зачекінься в Умані»: підбиття підсумків фотоконкурсу

Головна Стрелка вправо Новини Стрелка вправо «Зачекінься в Умані»: підбиття підсумків фотоконкурсу
Кінотеатр ім. Черняховського
19.06.2020
Фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі
30.06.2020

25 червня відбулося урочисте підбиття підсумків фотоконкурсу «Зачекінься в Умані».

Фотоконкурс був присвячений Дню молоді і тривав з 15 по 24 червня на веб-платформі УманьNews.City. Організатори: відділ туризму Уманської міської ради та КП «Телекомпанія Умань». Захід проходив в рамках реалізації ініціативи UNICEF «Громада, дружня до дітей та молоді», кандидатом якої є місто Умань.

До участі у фотоконкурсі запрошували всіх, хто любить місто Умань, любить тут відпочивати, робити класні фото і залюбки ділиться з іншими своїми позитивними емоціями.

Загалом участь у конкурсі взяло близько 50 учасників. Серед них не тільки уманчани, а й жителі Хмельниччини, Сумщини, Івано-Франківщини, Львівщини, Вінничини та Харківщини.

Авторам найкращих світлин міський голова Олександр Цебрій вручив подарунки і привітав з Днем молоді, який відзначатиметься 28 червня.

Переможцями фотоконкурсу «Зачекінься в Умані» стали юні красуні:

І місце – Юлія Нечаєва,

ІІ місце – сестрички Анна і Марія Пуріс,

ІІІ місце – Оля Чупряк.

Усі переможці отримали квитки у кінотеатр Filmax Умань, які вони зможуть використати, щойно заклад розпочне роботу, та сувенірну продукцію з символікою міста Умань. Крім того, «романтичною кавою» у Кав’ярня “Cool Сups” зможе посмакувати переможниця конкурсу Юля. Спеціальний подарунок від фотографа Інни Тарнавської отримали сестрички Пуріс за зайняте друге місце.

Автори ще десяти фото, які не стали переможцями, але набрали також чималу кількість голосів отримали заохочувальні призи: сувенірну продукцію з символікою Умані.

Серед учасників конкурсу найбільш масово був представлений колектив, який працює з молоддю – народний аматорський театр малих форм «Реверанс» Уманського МБК. Для них організатори також підготували спеціальний подарунок: квест-екскурсію «Незвіданими історіями міста» від молодого екскурсовода Вікторії Сигидюк.

 

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *