Умань потрапила в ТОП-10 найпопулярніших туристичних маршрутів на травневі вихідні

Головна Стрелка вправо Новини Стрелка вправо Умань потрапила в ТОП-10 найпопулярніших туристичних маршрутів на травневі вихідні
Маленька Швейцарія: Умань запускає сезон «позитивного туризму» і онлайн-подорожі містом
03.05.2017
В Умані розробили нові туристичні вказівники
03.05.2017

Українці воліють їздити на екскурсії в західні регіони України, проводити відпустки на курортах Причорномор’я, але на травневі свята їдуть до Умані.

Про це написав екс-міністр курортів і туризму Автономної республіки Крим Олександр Лієв у дописі для «Нового времени».

Він наводить деякі дані аналізу попиту на тури по Україні у туроператорів і тематичних запитів в інтернет-пошуковиках, проведеного фахівцями Асоціації індустрії гостинності України. У минулому році внутрішній туристичний потік в Україні склав 20 млн турпоїздок, які здійснили приблизно 7 млн українців.

За прогнозами, у 2017 році ці цифри збільшаться приблизно на 10%. Перші висновки можна буде зробити за підсумками травневих свят.

Десять найпопулярніших туристичних напрямків по Україні на травневі свята: 1. Київ, 2. Одеса, 3. Карпати, 4. Закарпаття, 5. Львів, 6. Кам’янець-Подільський, 7. Ужгород, 8. Чернівці, 9. Умань і 10. Асканія-Нова.

Найпопулярніші напрямки курортного відпочинку в Україні цього літа: 1. Кирилівка, Федотова коса 2. Бердянськ 3. Затока 4. Одеса 5. Карпати 6. Коблево 7. Залізний Порт 8. Генічеськ, Арабатська стрілка 9 Лазурне. 10 Приморськ.

Київ лідирує за попитом як напрям турів на травневі вихідні для некиян з очевидних причин – свята частково збіглися з півфіналом Євробачення-2017, яке саме по собі викликає величезний інтерес.

А Одеса потіснила традиційного лідера весняного туристичного попиту – Закарпаття з усіма його сакурами, нарцисами і винними фестивалями. Що стосується точок інтересу незахідного напрямку, в українців в основному на слуху лише уманська Софіївка, заповідник Асканія-Нова.

Але найцікавіше, що за кількістю пошукових запитів в інтернеті України про відпочинок за різними напрямками азовський курорт Кирилівка впевнено випереджає Туреччину.

Так що, можливо, прогноз про десятивідсоткове зростання внутрішнього туристичного потоку занадто скромний.

Джерело: Вечірня Умань

1 Comment

  1. Оля :

    Дуже дякуємо за сайт! Доволі зручно і корисно для туристів. Хоча, мабуть, і не тільки)))

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *