Нову «Сучасну Софіївку» відкрили в Умані (ФОТО)

Головна Стрелка вправо Новини Стрелка вправо Нову «Сучасну Софіївку» відкрили в Умані (ФОТО)
«Ben Chef» ресторан
27.06.2019
«Меланія» ресторан
30.07.2019

В Умані оновили історичну частину унікальної пам’ятки садово-паркового мистецтва – Національного дендрологічного парку «Софіївка». Тут відкрили нову «Сучасну Софіївку» в стилі єдиного в Східній Європі фентезі-парку.

І нині вона дарує відвідувачам унікальні композиції та арт-об’єкти, де дивовижний світ української культури та міфології поєднався зі світом древнього Сходу. Світломузична арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу», стилізована вхідна група, поряд з якою представлені картини з періодами розвитку «Софіївки», оглядовий майданчик, водоспад «Дракони», традиційна українська садиба з символічною атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології, Японський сад з озером, альтанками, садом каменів, багатофункціональний дитячий майданчик. Усе це та ще безліч іншого зможуть відтепер побачити містяни й гості міста.

Нагадаємо, днями в Умані відкрили комплекс водоспадів «Тризуб Посейдона», а ще набережну Осташівського ставу.

У цілому ж такі оновлення вдалося зробити завдяки ініціативі народного депутата України Антона Яценка, спільним зусиллям держави й місцевої влади.

У день відкриття відвідав парк Міністр культури України Євген Нищук. Він зауважив, що Міністерство культури наразі опрацьовує номінаційне досьє щодо внесення цієї давньої пам’ятки – Національного дендропарку «Софіївка» – до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

«Сучасна Софіївка» розміщена в Умані по вул. Садовій, 53, напроти центрального входу в дендропарк.

Джерело: Черкаська ОДА

 

 

 

 

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *