Умань – місто, де тебе чекають!

Головна Стрелка вправо Умань - місто, де тебе чекають!

Умань – невелике, проте надзвичайно затишне місто у самому центрі України. Тут вас завжди радо зустрінуть та допоможуть яскраво провести вихідні і будні.

Може здатися, що Умань не надто відрізняється від будь-якого іншого міста України, та це лише на перший погляд. Маючи надзвичайно багату історико-архітектурну спадщину, Умань обов’язково залишить у вашому серці особливий слід.

Лише в Умані ви можете прогулятись спокійними алеями неймовірної «Софіївки» та кинути монетку в один з водограїв парку, аби ще не раз повернутися у сад кохання.

Тут ви зможете відвідати «маленький Ізраїль», доторкнутися до іудейської культури і помолитись разом із хасидами на могилі цадика Нахмана.

Лише в Умані – місті козацької слави – ви почуєте безліч переказів про козаків і гайдамаків та побувати біля єдиного в Україні пам’ятника Гонті і Залізняку.

Помандрувати таємничими підземеллями та познайомитися з колоритним монахом вас запросить найстаріша будівля міста – василіанський монастир.

Крім того, Умань розвивається як фестивальне місто. Тому практично кожного місяця тут відбуваються різноманітні фестивалі та культурно-мистецькі заходи, долучитися до яких зможе кожен охочий.

Отже, якщо ви загубились в буднях, а голова йде обертом від справ –ласкаво просимо до Умані. Тут ви віднайдете своє натхнення. Адже Умань – місто, де чекають кожного!