«Мармелад» кав’ярня

Головна Стрелка вправо Де поїсти Стрелка вправо Кафе/бари Стрелка вправо «Мармелад» кав’ярня
«Крила» ресторан швидкого харчування
23.03.2017
NON-STOP кафе
23.03.2017

 

Адреса: м. Умань, вул. Небесної сотні (Радянська), 6

Телефони: (093) 985-54-64

Графік роботи: 09:00 – 23:00

Сайт:

 

«Мармелад» кав’ярня

Карта завантажується. Будь ласка, зачекайте.

«Мармелад» кав’ярня 48.748291, 30.222468 Детальніше

1 Comment

  1. Мар'яна сказав:

    Заклад без обличчя і стилю!!! Там і суші готують, і картоплю-фрі, і “відбивнушки”. Звичайної негазованої води у кав’ярні немає, то поки ми чекали на своє замовлення, довелося бігти і шукати воду в продуктових магазинах!
    Кухня залишає неприємне враження: не все відповідає тому, що заявлено в меню. Наприклад чоловік замовляв блінчики з шинкою, але там замість шинки якийсь ковбасомісткий виріб із сосіднього АТБ, чи щось таке схоже! Для мене такий факт не просто обурливий, а навіть образливий! Бо ми дорослі люди, і прийшли в заклад повечеряти, і платимо за це відповідні гроші, а нам приносять їжу, як у студентів перед стипендією: по-швидше і по-дешевше.
    Офіціанти (у всякому разі та, що була на зміні) не знають англійської. Поруч з нами сиділа компанія іноземців, то вони не могли нічого замовити. Вони вже і пальцем їй у меню тикали, і “на мігах” пояснювали, але все це було доволі безуспішно. Добре, що чоловік втрутився у той їх бурхливий “діалог” і виступив в ролі перекладача. Проте, як вони розраховувались, можемо тільки гадати, бо ми пішли з кав’ярні раніше.
    В результаті, ми були розчаровані. Закладу потрібен ремонт і повна перезагрузка. Це я і про кухню, і про персонал, і про стиль в цілому!

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *